Můj příběh

Jmenuji se Marketa. Jako dítě jsem trpěla často onemocněním horních cest dýchacích a na vysoké škole v posledním ročníku se to zhoršilo.

Vyhledala jsem léčitelku a dle jejího doporučení jsem na čas vysadila živočišnou stravu. Začaly se se mnou dít věci, kterým jsem nerozuměla. Cítila jsem proudy energie v rukou a byla z toho dost vyplašená. Začala jsem se zajímat o energetické léčitelství, etikoterapii, hledala jsem vysvětlení v nových vědeckých poznatcích.

Tak jsem se uklidnila a život šel dál. Přinesl nám krásnou holčičku, která ale od 1,5 roku trpěla atopickým ekzémem po celém těle. Hledala jsem cestu, která by nám pomohla. Zjišťovala jsem příčiny a pomohla mi kineziologie.

 Doufala jsem v homeopatii, ale nenacházely jsme ten pravý lék. Až jsem použila homeopatika na sebe - byl to lék na potlačené emoce - tak začal "kolotoč". Emoce ze mě lítaly, hlavně vztek, a já tušila, že potřebuju pomoc. V té době jsem už věděla o EFT, takže stačilo jedno sezení, abych věděla, že je to cesta pro mne.

Absolvovala jsem záhy kurz EFT a investovala jsem asi do 10 terapií. Tím jsem se také mnoho naučila a hodně odblokovala. EFT na psychiku fungovalo hned - to jsem viděla na dceři, která se během týdne přestala hystericky škrábat před i během spánku. Mně se také ulevovalo. Dceři po půl roce zůstal ekzém pouze na nožičkách. Přestože se dcera uzdravovala, nebyla jsem přesvědčena o účincích EFT na tělo. Musela přijít zkušenost s kamarádem, který trpěl několik let silnými bolestmi zad v jednom místě

(dokonce prodělal před dvěma lety operaci, ale bolest neustupovala). Po jednom sezení na mě druhý den ráno zvonil a překvapen řekl, že má po bolesti. Já byla v šoku stejně jako on. Po jeho odchodu jsem si ťukala větu: "I přestože mám nástroj (EFT) a své dceři jsem ještě nepomohla..." Moje frustrace byla tehdy obrovská. Tak jsem postupně přicházela na to, "kde si sedím na vedení", odblokovala jsem svoji připojenost k výsledku a začala řešit to, jak "stojím na Zemi".

Dceři ekzém odešel. Se začátkem puberty se částečně vrátil. Prostě pořád je na čem pracovat.

Život se nám hodně proměnil a EFT bylo důležitým nástrojem této změny. 

Certifikáty

Tady najdete certifikáty EFT, které jsem získala studiem u pí. Noskové, Karla Dawsona, Terry Morel, Sharon King a dalších kurzů, které jsem absolvovala.